בי מדיה מסכי פרסום לעסק

1. בצע מחקר מילות מפתח לקידום אתרים

לפני שתתחילו עם קידום אתרים בפייסבוק, חשוב להבין אילו מילות מפתח רלוונטיים ביותר לעסק שלכם, זה יעזור להגדיל את הסיכויים שלכם בהעלאת דירוג החיפוש שלכם הן בפייסבוק והן ברחבי האינטרנט. אנשים משתמשים במילות מפתח ובמונחים רלוונטיים כדי למצוא עסקים באינטרנט וככל שמחקר מילות המפתח שלכם יהיה מעמיק יותר תוכלו לבצע אופטימיזציה של דף הפייסבוק שלכם ולהיות בעמדה טובה יותר משל המתחרים שלכם.

ביצוע מחקר מילות מפתח SEO לא כזה מסובך! בהתחלה צריך לחפש ביטויים בגוגל כדי לראות אילו ביטויים משתמשים מחפשים כדי להגיע לעסק כמו שלכם. דוגמה: סלון כלות מחפש לגלות מילות מפתח קשורות לאחד משירותי המפתח שלהם, שמלות כלה.

לאחר שיש לכם רשימה מדויקת של מונחי חיפוש פופולריים, בחרו במספר המונחים הכי רלוונטיים ביותר לעסק שלכם. תוכלו להוסיף את מונחי מילות המפתח הללו לדף הפייסבוק שלך כדי לסייע באופטימיזציה של הסיכויים שלך להגיע לקהלים חדשים.

2. צור שם דף פייסבוק מותאם אישית

למרות שזה נשמע מצחיק צריך לתת שם לדף הפייסבוק שלכם למה? זה אחד הצעדים החשובים ביותר שאתם חייבים לנקוט כדי לשפר את הדירוג שלכם בפייסבוק. בשם הדף אפשר לכלול מילות מפתח קצרים שיאפשרו למשתמשים למצוא אתכם יותר מהר וסביר שככה תגדיל את הסיכויים שלך לדירוג בתוצאות החיפוש המובילות ויותר מזה גם תיתן ללקוחות פוטנציאליים במה העסק שלך עושה. הקפידו לבחור שם דף פייסבוק שישרת את העסק שלכם היטב בטווח הארוך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חשוב לא לשנות את השם הזה, לכן הקפד לבחור ביטוי שהכי מתאים למותג שלכם.

3. הוסף מילות מפתח באודות דף הפייסבוק שלך

על מנת לעזור למנועי החיפוש לתאר במדויק את העסק שלכם, יש לבצע אופטימיזציה של הקטע ‘אודות’ של דף הפייסבוק שלכם.
זה חשוב מאוד כי זה משמש מנועי חיפוש כמו גוגל כדי ליצור מה שנקרא ‘מטא תיאור’ הידוע גם בטקסט המופיע מתחת לכותרת של דף הפייסבוק שלך בתוצאות החיפוש.
על ידי כתיבת אודות המדגיש את שירותי העסק שלכם והכללת מילות מפתח מוגדרות, אתם תהיו בעמדה הטובה ביותר להגביר את דירוג החיפוש של דף הפייסבוק שלך.

טיפים לכתיבת אודות בדף הפייסבוק שלכם:
1. ספרו ללקוחות שלכם על העסק שלכם
2. ספקו רשימה של שירותים עיקריים והמוצרים שאתם מספקים.
3. הקפידו לכתוב את זה קצר וקולע (מתחת ל-135 תווים) כדי שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר.
בהצלחה!

4. שתף תוכן שממנף מילות מפתח לקידום אתרים

כל פוסט שאתם משתפים בפייסבוק צריך להיות מותאם למילות המפתח של המותג שלך.
על ידי הוספה אסטרטגית של מילות מפתח לכיתובים של התמונות, הסרטונים והמאמרים שאתם משתפים, תוכלו להגביר את דירוג החיפוש שלך בפייסבוק ובאינטרנט.

כדי לשפר את הנראות האורגנית בפייסבוק, כתבו בפוסטים שלכם מילות מפתח לקידום אתרים הרלוונטיות לעסק שלכם.
האפקט המיידי של זה הוא כאשר משתמשים מחפשים מונחים אלה, יש סיכוי גבוה יותר שגם דף הפייסבוק שלכם וגם פוסטים אלה יופיעו בתוצאות החיפוש, רק צריך לוודא שמילות מפתח אלו עדיין רלוונטיות לכל פוסט כדי להימנע מ’ספאם’ של קהלים במונחים לא רלוונטיים בטקסט של הפוסטים שלכם. בנוסף, חשוב שהמאמרים והתוכן שאתם משתפים יפעלו בהתאם לשיטות העבודה המומלצות לקידום אתרים.
המלצה שלנו:
פרסום פוסטים מרתקים ועתירי תוכן בשילוב מילות מפתח בכותרת ובמטא תיאור של כל פוסט, תגביר את הסיכויים שלך לחיפוש וגילוי אורגני בפייסבוק.
החלק הכי טוב? אתה גם תוביל תנועה ישירות לאתר שלך באותו זמן.

5. הוסף מילות מפתח לקידום אתרים בכל חלקי דף הפייסבוק שלך

עכשיו ברור שמילות מפתח הן חלק קריטי מקידום אתרים מוצלח בפייסבוק. אבל מלבד דף המידע שלך, היכן כדאי לכתוב את מילות המפתח החזקות הללו לקידום אתרים?
המפתח כאן הוא להיות אסטרטגי ולשקול היטב דרכים לשלב בצורה חלקה את מילות המפתח הללו בתוכן הקיים שלך בדף הפייסבוק.

הוספת יותר מדי מילות מפתח מיותרות לחלקים לא רלוונטיים בדף הפייסבוק שלך תגרום לפגיעה בחוויה של הקהל שלך עם המותג שלך.

המקומות הטובים ביותר לשקול הוספת מילות מפתח אסטרטגיות כוללים את דפי הפייסבוק שלך:

‣ סעיף תיאור

‣ כותרת

‣ כיתוב תמונות

‣ עדכוני מצב

בשימוש נכון מילות מפתח אלו יכולות להגביר את הסיכויים שלך לגילוי אורגני בפייסבוק ולהגדיל את טווח ההגעה ברחבי הפלטפורמה ומחוצה לה.

דברו איתנו!

וביחד נבנה אסטרטגיית שיווק מנצחת לעסק שלכם

ברוכים הבאים לאתר של בי מדיה ישראל

בואו להכיר אותנו קודם כל!!!

בי מדיה ישראל מתמחה בראש ובראשונה ביחסי אנוש, הדבר הכי חשוב לנו בעולם שלא משנה מה יקרה תמיד נישאר חברים!
אז התחלנו את דרכנו לפני 10 שנים והקמנו סטודיו לעיצוב ועריכת פרסומות בסגנון מקדונלדס והגענו תוך 4 שנים כמעט לכל עסק ברחבי הארץ.
ההצלחה היתה מסחררת ותמיד ידענו שזה לא מספיק אז יצאנו לקורסים כדי ללמוד שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות, בניית אתרים ועל הדרך פיתחנו מערכת לניהול תוכן בשליטה מרחוק.

עד היום בי מדיה ישראל נתנה שירות למאות לקוחות בארץ ובחו”ל ורובם עובדים איתנו עד היום כבר כמה שנים טובות!
אמרנו שבסוף אנחנו תמיד נישאר חברים! מזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה שלנו.

רוצים לקרוא עלינו עוד? כדאי לכם לא תשתעממו!